• Second hand
  • Webbshop

Kontakt

Föreningen Svalorna Indien Bangladesh
Organisationsnummer: 84 50 00-42 40

E-post: info@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Post- och besöksadress:
Svalorna Indien Bangladesh
Spolegatan 5
222 20 Lund
Sverige

Vår personal

Alexandra Klang

Verksamhetsledare & programhandläggare Sydasien

E-post: alexandra.klang@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Anitha Santhakumari

Programme Director, India

E-post: anitha.santhakumari@svalorna.org
Telefon: +91 8880 482910

Arwid Littmarck

Kommunikatör & programhandläggare InfoKom

E-post: arwid.littmarck@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Karin Lindström Hansson

Ekonomiansvarig

E-post: karin.lindstrom.hansson@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Moa Kemi

Praktikant
E-post: moa.kemi@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Norah Holthe Gerhard

Insamlingsansvarig &
handläggare Praktikantprogrammet

E-post: norah.holthe.gerhard@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Shiuly Hoque

Programme Director, Bangladesh

E-post: shiuly.hoque@svalorna.org
Telefon: +880(0) 171 301 5642

Sofia Karlsson

Programhandläggare, Sydasien
E-post: sofia.karlsson@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Lotta Sundelin

Tjänstledig. Verksamhetsledare & ekonomiansvarig

E-post: lotta.sundelin@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Elin Gidlöf

Tjänstledig. Programhandläggare, Sydasien

E-post: elin.gidlof@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05