• Webbshop
  • Second hand

Kontakt

Föreningen Svalorna Indien Bangladesh
Organisationsnummer: 84 50 00-42 40

E-post: info@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Adress (Sverige)
Svalorna Indien Bangladesh
Spolegatan 5
222 20 Lund

Plusgiro: 90 12 34-5
Swish: 90 12 34 5

Vår personal

Carolina Ehrnrooth

Verksamhetsledare

Epost: carolina.ehrnrooth@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Ellen Gustafsson

Controller och programansvarig

Epost: ellen.gustafsson@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Elin Gidlöf

Programhandläggare

E-post: elin.gidlof@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Arwid Littmarck

Kommunikatör

Epost: arwid.littmarck@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Louis Eberstål

Praktikant- och medlemssamordnare

Epost: louis.eberstal@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Lotta Sundelin

Ekonomiansvarig

Epost: lotta.sundelin@svalorna.org
Telefon: 046-12 10 05

Anitha Santhakumari

Office Director, India

Epost: anitha.santhakumari@svalorna.org
Telefon: +91 88 80482910, +91 (0)80 42008480

Abdul Shaiksha

Finance Officer, India

E-post: abdul.shaiksha@svalorna.org
Telefon: +91 99 80905786

Shiuly Hoque

Office Director, Bangladesh

E-post: shiuly.hoque@svalorna.org
Telefon: +880(0) 171 301 5642